CONTACT & SERVICE

Wij staan u graag van dienst voor al uw vragen over ringboek mechanieken en aanverwante producten. Wij bieden u de oplossing.

Wenen, Oostenrijk (HQ)

Ring Alliance Ringbuchtechnik GmbH
Alserbachstraße 14-16, 1090 Wenen, Oostenrijk
Tel.: 0043-1-86681-0 | Fax: 0043-1-86681-398 | office@ring-alliance.com

M. Frank Niedecker | Directeur
f.niedecker@ring-alliance.com | spreekt Duits, Engels

Mw. Virginie Nussböck | Sales Executive
Tel.: 0043-1-86681-356 | v.nussboeck@ring-alliance.com | spreekt Frans, Duits, Engels

Mw. Andrea Kremnitz | Sales Executive
Tel.: 0043-1-86681-377 | a.kremnitz@ring-alliance.com | spreekt Duits, Engels, Spaans, Frans

Twistringen, Duitsland (Verkoop Kantoor)

Ring Alliance Duitsland
Am Kirchhof 2, 27239 Twistringen, Duitsland
Tel.: 0049-4243-970888 | Fax: 0049-4243-970866

M. Frank Niedecker | Directeur
f.niedecker@ring-alliance.com | spreekt Duits, Engels

Nijkerk, Nederland (Verkoop Kantoor)

Ring Alliance Nederland
Bellstraat 7, 3861 NP Nijkerk, Nederland
Tel.: 0031-33-2533220 | netherlands@ring-alliance.com

M. Arian Pacheco | Sales Manager
Tel.: 0031-33-2533235 | a.pacheco@ring-alliance.com | spreekt Nederlands, Engels, Duits

M. Oscar Penning | Sales Executive
Tel.: 0031-33-2533220 | oscar.penning@ring-alliance.com | spreekt Nederlands, Engels, Duits

Canly, Frankrijk (Verkoop Kantoor)

Ring Alliance Frankrijk
1, rue du Roi, 60680 Canly, Frankrijk
Tel.: 0033-3-44373800 | Fax: 0033-3-44373810 | france@ring-alliance.com

Mw. Corinne Hennon | Verkoopsmanager
c.hennon@ring-alliance.com | spreekt Frans, Engels

Mw. Sophie Rousseau | Klantenservice
s.rousseau@ring-alliance.com | spreekt Frans, Engels, Spaans

Tockwith, Groot-Brittannië (Verkoop Kantoor)

Ring Alliance Groot-Brittannië
Unit 5, Centre Park, Tockwith , York, YO26 7QF, Groot-Brittannië
Tel.: 0044-845-6123853 | Fax: 0044-1423-359701

M. David Reid | Verkoopsmanager Groot-Brittannië
d.reid@ring-alliance.com | spreekt Engels

Msr. Mike Lumb | Brits Agent voor Ring Alliance
Tel.: 0044-1423-359-700 | m.lumb@ring-alliance.com | spreekt Engels

Oroszlany, Hongarije (Productie Locatie)

Koloman Handler Kft
Handler Kálmán u. 2, 2840 Oroszlány, Hongarije
Tel.: 0036-34-561100 | Fax: 0036-34-360024

Mw. Orsolya Veszeli | Directeur
Tel.: 0036-34-561147 | o.veszeli@ring-alliance.com | spreekt Hongaars, Engels

M. Helmut Freiler | Co-Directeur
Tel.: 0036-34-561149 | h.freiler@ring-alliance.com | spreekt Duits, Engels, Hongaars

Handelsagenten

Benelux
Jansen-Wijsmuller & Beuns B.V. | M. Peter van Reenen
Tel.: 0031-75-6211001 | Fax: 0031-75-6216811 | info@jwb-ceka.nl

Denemarken
Eni-Trade International A/S | M. Henrik Mortensen
Tel.: 0045-49-130099 | Fax: 0045-49-130198 | info@eni-trade.dk

Duitsland
Oskar Stiehl Industrie-Vertretungen | M. Jürgen Stiehl
Tel.: 0049-521-22043 | Fax: 0049-521-21149 | ring@juergen-stiehl.de

Finland
Pyrollpap OY | M. Vesa Välimaa
Tel.: 00358-30-6242424 | Fax: 00358-30-6242420 | vesa.valimaa@pyroll.com

Frankrijk
Jagg S.A. | M. Raynald Boutoille
Tel.: 0033-820-202-208 | Fax: 0033-820-202-288 | contact@jagg.fr

Griekenland
RAM’s St. Vasiliou S. A | M. Stathis Vasiliou
Tel.: 0030-210-5771520 | Fax: 0030-210-5738641 | ramsathens@gmail.com

Groot-Brittannië
Technoterm Ltd. | M. Mike Lumb
Tel.: 0044-1423-359700 | Fax: 0044-1423-399701 | mikelumb@btconnect.com

Ierland
T.Q. Paper Ltd. | Mw. Louise Quinlan
Tel.: 0035-318-324744 | Fax: 0035-318-325180 | louise@tqpaper.com

Italië
Fontana Grafica | M. Othmar Popp
Tel.: 0039-2-3933021 | Fax: 0039-2-39320146 | info@fontanagrafica.net

Italië
Orio s.r.l. Unipersonale | M. Simone Marconato
Tel.: 0039-049-9003501 | Fax: 0039-049-9005603 | staff@orioweb.com

Japan
KM Shokai Company Limited | M. Mizokami
Tel.: 0081-3-36162240 | Fax: 0081-3 3616 2322

Portugal
Martins D´Almeida & Rodrigues Lda | M. Carlos Almeida
Tel.: 00351-218-151800 | Fax: 00351-218-150930 | geral@manufacturasroma.pt

Slovenië
Niko, d.d. Železniki | Mw. Metka Tolar
Tel.: 00386-4-5117-732 | Fax: 00386-4-5117-742 | metka.tolar@niko.si

Spanje
Amillo S. L. | M. Antonio Maroto
Tel.: 0034-915-481627 | Fax: 0034-639-774074 | amillo@amillo.com

Spanje
Comercial Abdón S.L. | M. Abdon Vilella
Tel.: 0034-670-972135 | Fax: 0034-934-052407 | avilella@comercialabdensl.com

Tsjechische Republiek
Interkov spol. s.r.o. | M. Vit Kapoun
Tel.: 00420-412599-347 | Fax: 00420-412599-115 | kapoun@interkov.cz

Verenigde Staten
U.S. Ring Binder
Tel.: 001-314-6457880 | Fax: 001-314-6457239 | sales@usring.com

Zweden
Schneidler Grafiska AB | Msr. Anders Lindskog
Tel.: 0046-8-63250-97 | Fax: 0046-8-63250-60 | info@schneidler.se

Zwitserland
Krause AG | M. René Gartmann
Tel.: 0041-52-3852621 | Fax: 0041-52-3852918 | kontakt@krause.ch

Neem contact met ons - we zijn blij om u te helpen!