KAPSCOLAT & SZOLGÁLTATÁS

Kérdése van gyűrűs mechanikákról és a kiegészítőkről? Mi hozzásegítjük Önt a megfelelő megoldáshoz.

Bécs, Ausztria (Központ)

Ring Alliance Ringbuchtechnik GmbH
Alserbachstraße 14-16, 1090 Bécs, Ausztria
Telefon: 0043-1-86681-0 | Fax: 0043-1-86681-398 | office@ring-alliance.com

Úr Frank Niedecker | Ügyvezető igazgató
f.niedecker@ring-alliance.com | Beszél németül, angolul

Asszony Virginie Nussböck | Értékesítő
Telefon: 0043-1-86681-356 | v.nussboeck@ring-alliance.com | Beszél franciául, németül, angolul

Asszony Andrea Kremnitz | Értékesítő
Telefon: 0043-1-86681-377 | a.kremnitz@ring-alliance.com | Beszél németül, angolul, spanyolul, franciául

Twistringen, Németország (Telephely)

Ring Alliance Germany
Am Kirchhof 2, 27239 Twistringen, Németország
Telefon: 0049-4243-970888 | Fax: 0049-4243-970866

Úr Frank Niedecker | Ügyvezető igazgató
f.niedecker@ring-alliance.com | Beszél németül, angolul

Nijkerk, Hollandia (Üzleti lerakat)

Ring Alliance Netherlands
Bellstraat 7, 3861 NP Nijkerk, Hollandia
Telefon: 0031-33-2533220 | netherlands@ring-alliance.com

Úr Arian Pacheco | Értékesítési igazgató
Telefon: 0031-33-2533235 | arian.pacheco@ring-alliance.com | Beszél hollandul, angolul, németül

Úr Oscar Penning | Értékesítő
Telefon: 0031-33-2533220 | oscar.penning@ring-alliance.com | Beszél hollandul, angolul, németül

Canly, Franciaország (Üzleti lerakat)

Ring Alliance France
1, rue du Roi, 60680 Canly, Franciaország
Telefon: 0033-3-44373800 | Fax: 0033-3-44373810 | france@ring-alliance.com

Asszony Corinne Hennon | Értékesítési igazgató
c.hennon@ring-alliance.com | Beszél franciául, angolul

Asszony Sophie Rousseau | Ügyfélszolgálat
s.rousseau@ring-alliance.com | Beszél franciául, angolul, spanyolul

Oroszlány, Magyarország (Termelő egység)

Koloman Handler Kft
Handler Kálmán u. 2, 2840 Oroszlány, Magyarország
Telefon: 0036-34-561100 | Fax: 0036-34-360024

Asszony  Orsolya Veszeli | Ügyvezető igazgató
Telefon: 0036-34-561147 | o.veszeli@ring-alliance.com | Beszél magyarul, angolul

Úr Krisztián Pletyák | Társ igazgató
Telefon: 0036-34-561114 | k.pletyak@ring-alliance.com | Beszél angolul, magyarul

Disztribútorok

Benelux
Jansen-Wijsmuller & Beuns B.V. | Úr Peter van Reenen
Telefon: 0031-75-6211001 | Fax: 0031-75-6216811 | info@jwb-ceka.nl

Cseh Köztársaság
Interkov spol. s.r.o. | Úr Vit Kapoun
Telefon: 00420-412599-347 | Fax: 00420-412599-115 | kapoun@interkov.cz

Dánia
Eni-Trade International A/S | Úr Henrik Mortensen
Telefon: 0045-49-130099 | Fax: 0045-49-130198 | info@eni-trade.dk

Finnország
Pyrollpap OY | Úr Vesa Välimaa
Telefon: 00358-30-6242424 | Fax: 00358-30-6242420 | vesa.valimaa@pyroll.com

Franciaország
Jagg S.A. | Úr Raynald Boutoille
Telefon: 0033-820-202-208| Fax: 0033-820-202-288 | contact@jagg.fr

Görögország
RAM’s St. Vasiliou S. A | Úr Stathis Vasiliou
Telefon: 0030-210-5771520 | Fax: 0030-210-5738641 | ramsathens@gmail.com

Írország
T.Q. Paper Ltd. | Úr Louise Quinlan
Telefon: 0035-318-324744 | Fax: 0035-318-325180 | louise@tqpaper.com

Japán
KM Shokai Company Limited | Úr Mizokami
Telefon: 0081-3-36162240 | Fax: 0081-3 3616 2322

Nagy-Britannia
Oxhauth Ltd. | Úr Mike Lumb, Úr David Reid
Telefon: 0044-1423-359700 | Fax: 0044-1423-399701 | mike.lumb@oxhauth.co.uk; david.reid@oxhauth.co.uk

Technoterm Ltd. | Úr Mike Lumb
Telefon: 0044-1423-359700 | Fax: 0044-1423-399701 | mikelumb@btconnect.com

Németország
Oskar Stiehl Industrie-Vertretungen | Úr Jürgen Stiehl
Telefon: 0049-521-22043 | Fax: 0049-521-21149 | ring@juergen-stiehl.de

Olaszország
Fontana Grafica | Úr Othmar Popp
Telefon: 0039-2-3933021 | Fax: 0039-2-39320146 | info@fontanagrafica.net

Olaszország
Orio s.r.l. Unipersonale | Úr Simone Marconato
Telefon: 0039-049-9003501 | Fax: 0039-049-9005603 | staff@orioweb.com

Portugália
Martins D´Almeida & Rodrigues Lda | Úr Carlos Almeida
Telefon: 00351-218-151800 | Fax: 00351-218-150930 | geral@manufacturasroma.pt

Spanyolország
Amillo S. L. | Úr Antonio Maroto
Telefon: 0034-915-481627 | 0034-639-774074 | amillo@amillo.com

Spanyolország
Comercial Abdón S.L. | Asszony Anna Tarbal Collell
Telefon: 0034-649-715486 | artabal@comercialabdensl.com

Svájc
Krause AG | Úr René Gartmann
Telefon: 0041-52 3852621 | Fax: 0041-52-3852918 | kontakt@krause.ch

Szlovénia
Niko, d.d. Železniki | Asszony Metka Tolar
Telefon: 00386-4-5117-732 | Fax: 00386-4-5117-742 | metka.tolar@niko.si

USA
U.S. Ring Binder
Telefon: 001-314-6457880 | Fax: 001-314-6457239 | sales@usring.com

Keressen bennünket – szívesen segítünk!